Polecamy
Pieśń pustyni
Newsletter
Postrach dotarł na szczyt! Postrach dotarł na szczyt! Data dodania
03/09/2022
Wielka piątka legimi

"Postrach" Michała Śmielaka dotarł na szcyt listy bestsellerów Legimi! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przeczytać najnowszej powieści Miachała to tutaj macie szanse ją przeczytać lub posłuchać jeszcze przed premiierą, która będzie 7 września - https://bit.ly/postrach-legimi


Piekło coraz bliżej Piekło coraz bliżej Data dodania
26/05/2022
Nieco bliżej piekła Adama Dzierżka już 15 czerwca

uż 15 czerwca Adam Dzierżek - pisarz zadebiutuje fenomenalnym kryminałem pt. Nieco bliżej piekła. Szokujące morderstwa, zawiła intryga, brutalny i bezkompromisowy śledczy z własnym kodeksem karnym i mała miejscowość nieprzygotowana na to, co nadchodzi.


„Pamiętaj, Karol, po co to robisz – powiedziała spokojnym głosem. – Tu nie chodzi o zemstę czy odwet, ale o wyrównanie. O równowagę. A równowaga to pokój. Pamiętasz, jak rozmawialiśmy o pokoju? Jak zrozumiecie, że za uderzenie brata albo siostry czeka was dokładnie to samo, to przestaniecie się bić. Będzie między wami równowaga. Lepiej, jak nikt nie jest nic nikomu winien, prawda?"


W małym mazurskim uzdrowisku dochodzi do pierwszego od wielu lat brutalnego morderstwa. Ofiarą jest bezdomna kobieta, a jej śmierć zostaje powiązana z przypadkami tajemniczych zgonów, do których dochodziło w Młodziewicach na przestrzeni ostatnich kilku tygodni.


Lokalna komenda policji może polegać na swoim jedynym śledczym, podkomisarzu Karolu Kośnierzu. A ten, choć ma opinię pracoholika, nie może poszczycić się wybitnymi osiągnięciami w rozwiązywaniu spraw kryminalnych. Aby ratować dobre imię miasta, szczycącego się od lat najniższym poziomem przestępczości w województwie, do pomocy skierowany zostaje komisarz Wiktor Bogart z komendy wojewódzkiej – legendarny śledczy prowadzący wiele znanych spraw kryminalnych.


Co jednak, jeżeli nie da się uciec przed tym, co w nas siedzi? Nikt nie wie, że podkomisarz Kośnierz ma własny kodeks moralny: oko za oko, ząb za ząb, pobicie za pobicie. Czy nadszedł moment, w którym będzie mógł wymierzyć najwyższy wymiar kary? Czy sprowadzony do pomocy w śledztwie komisarz Bogart zdoła zmierzyć się nie tylko z mordercą, lecz także z własnymi demonami?

W zapomnianym przez Boga miasteczku zło zdaje się zawsze pełzać tuż pod powierzchnią ziemi.


Empik https://bit.ly/Blizej-piekla-empik


Tania książka https://bit.ly/Blizej-piekla-taniaksiazka


Świat książki https://bit.ly/Blizej-piekla-swiatksiazki

Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa Data dodania
26/05/2022
Wnyki Michała Śmielaka z nominacją

Z dumą informujemy, że powieść "Wnyki" Michała Śmielaka, otrzymała nominację do Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa! Jeśli nie mieliście jeszcze okazji przeczytać tego fenomenalnego kryminału to gorąco zachęcamy do nadrobienia zaległości!W trzymającym w napięciu, bezkompromisowym thrillerze Michał Śmielak z mistrzowską precyzją obnaża ciemne i ponure zakamarki ludzkiej duszy – od wieków niezmiennie skłonnej, aby tłumaczyć małe i nikczemne czyny wielkimi ideami.

Nadchodzi Lichwiarz Nadchodzi Lichwiarz Data dodania
03/11/2021
Mrożacy krew w żyłach thriller Tomasza Bartosiewicza

Już 15 listopada do księgarń trafi fenomenalny thriller autorstwa Tomasza Bartosiewicza pt. Lichwiarz. Aż 648 stron strachu i ani jednej strony wytchnienia. Urszula Biała miała w życiu trzy radości: męża, pracę w policji i mopsa imieniem Marlon. Po tragicznym wypadku, w którym straciła ukochanego, po miesiącach terapii i wielu próbach odzyskania równowagi powrót do służby wydaje się jedynym sposobem, aby stanąć na nogi.Przydzielona jej sprawa wygląda na zbieg...

więcej
Wnyki, Michał Śmielak Wnyki, Michał Śmielak Data dodania
01/09/2021
Zachęcamy do obejrzenia zwiastunu książki Wnyki

1 2 3 4 5 Następna Oststnia strona
Niewidzialny Pierścień
Bestsellery
  • Postrach MICHAł ŚMIELAK
  • Pieśń pustyni GRZEGORZ WIELGUS
  • Padlina ADAM DZIERżEK